Log in

Prusice Hip Hop Festiwal 2014 - Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2014

HIP HOP Festiwal poprowadzi KASTA

Peja, Donguralsko i Bisz to trzej pierwsi potwierdzeni artyści tegorocznej edycji frstiwalu hip-hopowego w Prusicach koło Wrocławia. Wiemy już, że dołączą do nich: Rover, Trzeci Wymiar i Zeus! Festiwal poprowadzi Waldemar Kasta! Poprzednia edycja organizowanego w Prusicach Hip Hop Festiwalu okazała się dużym sukcesem. Organizatorzy poszli za ciosem i już 20 czerwca zapraszają na drugą edycję imprezy. Co kilka dni ujawniani są kolejni artyści, którzy pojawią się na plenerowej scenie. Już wiadomo, że zagrają: Peja, Donguralesko, Bisz, Rover, Trzeci Wymiar i Zeus! Prowadzącym tegoroczny Hip Hop Festiwal w Prusicach został ogłoszony Waldemar Kasta! – Wszystkiego ma być więcej, wszystko ma być lepsze, a ludzie po festiwalu mają być jeszcze bardziej zadowoleni, niż w zeszłym roku i z jeszcze większą niecierpliwością czekać na kolejną edycję Prusice hip Hop Festiwal – mówi Paweł Grzyb, organizator imprezy. – Poza postawieniem na pierwszą ligę polskich wykonawców muzyki Hip-Hop, planujemy bardziej urozmaicić wydarzenie dodatkowe podczas festiwalu. Chcemy, aby Prusice tego dnia żyły Hip Hopem, nawet w miejscach, gdzie nie będzie widać głównej sceny. Planujemy m.in.: pokazy tańca Hip Hop oraz konkurs graffiti – dodaje. Prusice Hip Hop Festiwal jest unikatowym wydarzeniem muzycznym w całej Polsce, bardzo mało jest podobnych imprez organizowanych na taką skalę, z takimi gwiazdami i bezpłatnych. Podczas festiwalu zostanie uruchomion, jak w zeszłym roku, specjalna linia autobusowa. – Na ukończeniu jest także teledysk festiwalowy – mówi Piotr Bartosik, organizator. – Bit stworzył Dj Creon, natomiast zwrotkę dali Pih, Onar i Kajman. Za mastering odpowiada Tomasz Puzzel. Za scenariusz i koordynacje nad projektem odpowiadam ja, natomiast realizacje filmową przeprowadza Radosław Pawełczak. Efekt tej kolaboracji już na początku czerwca – dodaje.

Więcej:www.facebook.com/hiphopprusice

Czytaj dalej...

PIH ONAR I KAJMAN PROMUJĄ NASZ KLIP!

Swoją premierę ma klip promujący drugą edycję festiwalu hip-hopowego w Prusicach koło Wrocławia. W klipie pojawiają się Onar, Pih i Kajman, artyści którzy występowali w Prusicach w roku ubiegłym Teledysk powstawał m.in. w Klubie Riviera, Multitece i na rynku w Prusicach. Na oficjalnym profilu Facebookowym festiwalu (www.facebook.com/hiphopprusice) dostępna jest obszerna fotorelacja z każdego dnia kręconych zdjęć. Link do klipu: Druga edycja Hip Hop Festiwalu odbędzie się 20 czerwca. Oto harmonogram imprezy: 17:00 Rover Kielce 18:00 ZEUS 19:00 Bisz (B.O.K) 20:00 TRZECI WYMIAR 21:00 Peja Slums Attack 22:00 donGURALesko 23:15 Grubson 01:15 Grzesiek Cornolio Kozal & ALG & Dj Adamo Prowadzący: WALDEMAR KASTA Na oficjalnej stronie imprezy można także m.in. zapoznać się już ze specjalnie uruchomioną festiwalową linią autobusową. Prowadzącym tegoroczny Hip Hop Festiwal w Prusicach został ogłoszony Waldemar Kasta! – Wszystkiego ma być więcej, wszystko ma być lepsze, a ludzie po festiwalu mają być jeszcze bardziej zadowoleni, niż w zeszłym roku i z jeszcze większą niecierpliwością czekać na kolejną edycję Prusice hip Hop Festiwal. Poza postawieniem na pierwszą ligę polskich wykonawców muzyki Hip-Hop, planujemy bardziej urozmaicić wydarzenie dodatkowe podczas festiwalu. Chcemy, aby Prusice tego dnia żyły Hip Hopem, nawet w miejscach, gdzie nie będzie widać głównej sceny. Planujemy m.in.: pokazy tańca Hip Hop oraz konkurs graffiti. Prusice Hip Hop Festiwal jest unikatowym wydarzeniem muzycznym w całej Polsce, bardzo mało jest podobnych imprez organizowanych na taką skalę, z takimi gwiazdami i bezpłatnych. Podczas festiwalu zostanie uruchomiona, jak w zeszłym roku, specjalna linia autobusowa.

 

Czytaj dalej...

Znamy pierwsze gwiazdy Hip Hop Festiwal w Prusicach!

Peja, Donguralsko i Bisz – to trzej pierwsi artyści, których koncerty potwierdzili organizatorzy drugiej edycji frstiwalu hip-hopowego w Prusicach koło Wrocławia. Wkrótce poznamy kolejnych wykonawców! Poprzednia edycja organizowanego w Prusicach Hip Hop Festiwalu okazała się dużym sukcesem. Organizatorzy poszli za ciosem i już 20 czerwca zapraszają na drugą edycję imprezy. Co kilka dni ujawniani są kolejni artyści, którzy pojawią się na plenerowej scenie. Póki wiadomo, że zagrają: Peja, Donguralesko oraz Bisz.

Wideo zapowiedzi:

Peja: 

 

Donguralesko: 

Bisz: 

Wszystkiego ma być więcej, wszystko ma być lepsze, a ludzie po festiwalu mają być jeszcze bardziej zadowoleni, niż w zeszłym roku i z jeszcze większą niecierpliwością czekać na kolejną edycję Prusice hip Hop Festiwal – mówi Paweł Grzyb, organizator imprezy. – Poza postawieniem na pierwszą ligę polskich wykonawców muzyki Hip-Hop, planujemy bardziej urozmaicić wydarzenie dodatkowe podczas festiwalu. Chcemy, aby Prusice tego dnia żyły Hip Hopem, nawet w miejscach, gdzie nie będzie widać głównej sceny. Planujemy m.in.: pokazy tańca Hip Hop oraz konkurs graffiti – dodaje. Prusice Hip Hop Festiwal jest unikatowym wydarzeniem muzycznym w całej Polsce, bardzo mało jest podobnych imprez organizowanych na taką skalę, z takimi gwiazdami i bezpłatnych. Podczas festiwalu zostanie uruchomion, jak w zeszłym roku, specjalna linia autobusowa. – Na ukończeniu jest także teledysk festiwalowy – mówi Piotr Bartosik, organizator. – Bit stworzył Dj Creon, natomiast zwrotkę dali Pih, Onar i Kajman. Za mastering odpowiada Tomasz Puzzel. Za scenariusz i koordynacje nad projektem odpowiadam ja, natomiast realizacje filmową przeprowadza Radosław Pawełczak. Efekt tej kolaboracji już na początku czerwca – dodaje.

Więcej:www.facebook.com/hiphopprusice

Czytaj dalej...

Konkurs! Wygraj Koszulke Prusice Hip-Hop Festiwalu!

20 czerwca pod Wrocławiem odbędzie się druga edycja hip-hopowego festiwalu „Hip-Hop Festiwal Prusice”. Razem z organizatorami przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do wygrania jest oryginalna festiwalowa koszulka! Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy napisać w artykule komentarz, co lubisz najbardziej w imprezie Hip-Hop Festiwal Prusice?. Odpowiedzi należy wpisywać w komentarzach w tym artykule do 23 czerwca do godziny 18:00. 3 zwycięzców zostanie wylosowanych i ogłoszonych 24 czerwca na naszych łamach. Powodzenia! Harmonogram występów: 17:00 Rover Kielce 18:00 ZEUS 19:00 Bisz (B.O.K) 20:00 TRZECI WYMIAR 21:00 Peja Slums Attack 22:00 donGURALesko 23:15 Grubson 01:15 Grzesiek Cornolio Kozal & ALG & Dj Adamo Prowadzący: Waldemar Wall-E Kasta

Czytaj dalej...

Prusice Hip Hop Festiwal 2013

Pierwsza edycja Hip-Hop Festiwal Prusice miała miejsce 21 czerwca 2013 r. w malowniczym miasteczku Prusice, leżącym 30 km od Wrocławia. Impreza z miejsca okazała się strzałem w dziesiątkę, a o jej niebywałym sukcesie świadczy ponad czterotysięczna publiczność wspaniale bawiąca się na pięknym rynku miasta. Uczestnicy pierwszego Hip-Hop Festiwalu zgodnie deklarowali chęć uczestnictwa w jego kolejnych odsłonach.

Pierwsza edycja Festiwalu odbyła się 21 czerwca 2013 r. Miejscem imprezy był piękny, zabytkowy i niedawno wyremontowany rynek w Prusicach. Dobrze zorganizowana impreza przyciągnęła ponad 4 tysiące osób. Zagrali tacy artyści, jak: Pih, Sobota, Dondi, ZBUKU, Młody M, Onar, Hukos/Cira, Słoń, Sitek, Cornolio, Adee, Kwiat.

Impreza rozpoczęła się o 15.00 i trwała do 3.00 rano następnego dnia, a wspaniałej zabawy aż nie chciało się kończyć! Każdy z artystów miał około godziny czasu na występ, a całość poprowadził Michał Skoreński, znany jako Majki Majk. Na płycie rynku, dla większego komfortu publiczności został umieszczony telebim.

 

I Edycja Festiwalu w liczbach (dane w formie infografiki)

4000 uczestników

5000 polubień na FB

11 ogólnopolskich artystów hip-hopowych

2000 litrów wypitego piwa  

12 h świetnej zabawy

5000 metrów kabli

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji na YouTube:

 

 

Napisali o nas m.in.:

 

http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1367319981

http://www.rbl.tv/aktualnosci/newsy/hip-hop-festiwal-prusice-pierwsza-odslona-imprezy-3428.html

http://nowagazeta.pl/2013/01/ps-8849-polskie-gwiazdy-hip-hopu-wystapia-w-prusicach

http://www.eska.pl/news/hip-hop_festiwal_prusice_2013_zobacz_line-up_festiwalu_na_eska_pl_video/83624

http://wroclaw.naszemiasto.pl/tag/hip-hop-festiwal-prusice.html

http://www.t-mobile-music.pl/koncerty/zapowiedzi/festiwal-hip-hop-prusice-debiutuje,12795.html

http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,osiemnastolatek-organizuje-festiwal-hip-hopowych-gwiazd,1028799.html

http://muzyka.dlastudenta.pl/koncert/Hip_Hop_Festiwal_Prusice,121464.html

 

Festiwal ma charakter ogólnopolski, stąd też jego promocja obejmuje cały kraj. Warto podkreślić, że z większych miast Polski organizatorzy zapewniają dojazd na Festiwal specjalnie wynajętymi w tym celu autobusami.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

PATRONI MEDIALNI

Log in or Sign up